Testosteron Cypionate 250mg AndroChem Laboratories Polska Kup już teraz!

Testosteron Cypionate 250mg AndroChem Laboratories Polska Kup już teraz!

Chociaż uzyskanie prawdziwej i godnej uwagi transformacji będzie wymagało dawek ponadfizjologicznych, na szczęście próg działań niepożądanych pozostaje bardzo wysoki. W celu zwalczania estrogennych skutków ubocznych testosteronu Enanthate często zaleca się stosowanie leków antyestrogenowych. Masz dwie możliwości w klasach antyestrogenów, selektywnych modulatorów receptora estrogenowego (SERM) lub inhibitorów aromatazy (AI). SERM, taki jak Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu), będzie działał poprzez wiązanie się z receptorami estrogenowymi, co z kolei zapobiega wiązaniu się hormonu estrogenowego. Z drugiej strony powoduje on obniżone ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, które dodatkowo zanikają szybciej niż w przypadku testosteronu o długich estrach. Najpopularniejsze dawki wykorzystywane w sporcie to 250 do 500mg co 5-7 dni.

  • Dla sportowca wyczynowego, podczas cyklu nie ma to również znaczenia, ponieważ podawany egzogenny testosteron zapewni Twojemu ciału wszystko, czego potrzebuje.
  • Hormon testosteronu jest podstawą, według której mierzone są wszystkie oceny wszystkich sterydów anabolicznych.
  • Nie ma kryształków, które powoli by się wchłaniały do miejsca wstrzyknięcia.
  • Jako naturalnie występujący hormon, pozostaje najbardziej popularnym sterydem anabolicznym i jest zazwyczaj używany jako podstawa wszystkich cykli.

Ważna uwaga na temat naturalnej regeneracji testosteronu; Naturalne odzyskiwanie zakłada, że wcześniej nie istniał niski poziom testosteronu. Zakłada również, że oś podwzgórze-przysadka-jądra (HPTA) nie została poważnie uszkodzona z powodu niewłaściwego stosowania sterydów anabolicznych. Testosteron Enanthate jest hormonem estrogenowym, ponieważ hormon testosteronu może przekształcić się w estrogen ze względu na interakcję z enzymem aromatazy. Po aromatyzowaniu, wraz ze wzrostem poziomu estrogenu, może to prowadzić do ginekomastii i nadmiernej retencji wody. Nadmierna retencja wody, jeśli jest ciężka, może również sprzyjać wysokiemu ciśnieniu krwi. Szanse na to, że te skutki uboczne testosteronu Enanthate są problematyczne dla pacjenta niskiego poziomu, są niskie, ale jest to możliwe.

Testosteron Propionat

W celu zapewnienia ochrony, inhibitor 5-alfa reduktazy, taki jak finasteryd, może być przydatny, ponieważ jest supresorem androgenów, a androgen DHT powoduje problem. Należy to zauważyć; Wypadanie włosów jest możliwe tylko u mężczyzn predysponowanych do łysienia typu męskiego. Wraz ze wzrostem kupić w Internecie poziomu estrogenu może to prowadzić do ginekomastii (powiększenie męskiej piersi) i nadmiernej retencji wody. Ponadto cypionian testosteronu ma zdolność zwiększania produkcji czerwonych krwinek, a wyższa liczba czerwonych krwinek poprawi wytrzymałość poprzez zwiększone natlenienie we krwi.

Testosteron norma (wartości referencyjne)

AI są bez wątpienia najskuteczniejszym środkiem w zwalczaniu estrogennych skutków ubocznych testosteronu Enanthate. Niestety, mogą również okazać się problematyczne, jeśli chodzi o cholesterol. Testosteron może również okazać się problematyczny dla cholesterolu w pewnym stopniu, często tylko nieznacznie, a efekt samej sztucznej inteligencji jest niewielki.

Mechanizm działania sterydów anabolicznych opiera się na stymulacji receptorów androgenowych obecnych na błonach komórkowych. Na początek są szanse, że nie jesteś gotowy, aby zacząć używać dużych ilości sterydów. Dlatego przy pierwszym zakupie sterydów wskazane jest zamówienie niewielkiej ilości.